„Nocne tematyczne warsztaty: – drugie spotkanie

WARSZTATY
Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Okrajnik i Okolic realizuje projekt „Stop przemocy i agresji wśród dzieci i młodzieży” z funduszy Województwa Śląskiego dla dzieci i młodzieży.
Zadania realizowane sa w Zespole Szkół w Gilowicach wraz z młodzieżą ze szkół, które zadeklarowały uczestnictwo.
W dniach 20-21 października 2017 r. odbywały się już drugie „Nocne tematyczne warsztaty” .
20.X. -dien pierwszy – w ramach projektu prowadzone były:
– warsztaty z grupa taneczną BielSkill – Grupa B-Boyów pochodząca z Bielska- Białej. Podstawowy skład tworza: B-Boy Ali (Dawid Falędysz), B-Boy Domin (Dominik Sztefko), B-Boy Zawisza (Piotrek Zawidzki), nazwę stworzyli z połączenia dwóch słów Bielski – od miasta oraz Skill – jako „umiejętność” z języka angielskiego.
Młodzież miała okazję wysłuchać historii o członkach zespołu oraz uczestniczyć w nauce tańca hip-hop, breakdance.
– warsztaty z terapeutami – z psychologiem, pedagogiem i socjoterapeutą.
– warsztaty z aktorką Panią Martą Ormaniec
– wieczorna dyskoteka połączona z karaoke, prowadzona przez DJ Wojtka Górnego ze Ślemienia.
21.X. – dzień drugi.
– dalszy ciąg zajęć z terapeutami tj. psychologiem, pedagogiem, socjoterapeutą.
– warsztaty z aktorką Panią Martą Ormaniec
– warsztaty z samoobrony prowadzone przez wyspecjalizowana osobę z Fundacji K2 z Żywca. Warsztaty cieszyły sie dużym zainteresowaniem. No cóż Ofiarą napadu może stać się każdy. Jednak o wiele trudniej jest się przed tym ustrzec, stąd warsztaty jak unikać takich sytuacji związanych z przemocą.

Każda forma miała wielu zainteresowanych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Było coś dla ducha ale i tez dla ciała.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15