Wydarzenia

1 czerwca 2019r.

LUKS działający przy ZS w Gilowicach zorganizował rozgrywki w grach zespołowych: piłka siatkowa, piłka nożna, piłka ręczna dla dzieci i młodzieży naszej szkoły. Ponadto rozegrano konkurencje, jak pchnięcie kulą w kl. VIII i Gimnazjum. Najmłodsze dzieci aktywnie korzystały z atrakcji przygotowanych placów zabaw. Jest to cykliczne coroczne przedsięwzięcie organizowane przez nasz klub i szkołę. Szczególne […]

Posted in Aktualności, Wydarzenia | Leave a comment

Wizyta w piekarni.

Dzieci z oddziału przedszkolnego 26.04.2019 r. wybrały się z wizytą do piekarni. Podczas wycieczki, miały możliwość zobaczyć jak wygląda piekarnia. Z wielkim zainteresowaniem przyglądały się pracy piekarza, poznały etapy powstawania pieczywa oraz produkty potrzebne do jego wypieku. Przedszkolaki zostały poczęstowane świeżo upieczonym chlebem oraz przepysznymi ciasteczkami.

Posted in Aktualności, SP 0-3, Wydarzenia | Leave a comment

UCZNIOWIE KLAS VIIAB W GÓRACH ŚWIĘTOKRZYSKICH.

W dniach 16 i 17 maja 2019r. uczniowie klas VII ab byli na wycieczce w GÓRACH ŚWIĘTOKRZYSKICH. W Chęcinach – CENTRUM NAUKI LEONARDO DA VINCI I zamek królewski, w Kadzielni – zespół jaskiń, w Kielcach – ENERGETYCZNE CENTRUM NAUKI – kielecka wersja „warszawskiego Kopernika” i w Chrustowie – OCEANIKA.

Posted in Aktualności, Wydarzenia | Leave a comment

MUZEUM OGNIA.

14 maja 2019 roku uczniowie klas IVabc oraz Vb pojechali na wycieczkę do Żor, gdzie zwiedzili MUZEUM OGNIA oraz Westernowy Park Rozrywki Twinpiggs.  

Posted in Aktualności, Wydarzenia | Leave a comment

ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

8 maj 2019 r. odbyła się akademia z okazji rocznicy uchwalenia KONSTYTUCJI 3 MAJA.  

Posted in Aktualności, Wydarzenia | Leave a comment