Edukacja zdalna – Być po jasnej strony mocy😊

Być po jasnej strony mocy😊

…czyli o zdalnej edukacji w Szkole Podstawowej w Gilowicach

To już dwa miesiące jak w związku z pandemią, wprowadzono zdalną edukację. Dzieci ze względu na bezpieczeństwo swoje i najbliższych pozostają w domach, gdzie pod opieką rodziców i wirtualnym okiem nauczycieli realizują podstawę programową. O takim rozwiązaniu wiele krytycznych słów już padło… Okazuje się jednak, że takie rozwiązanie może mieć także tę jasną stronę. Nasze dzieci i ich rodzice stanęli na wysokości zadania. Nie tylko realizują powierzone im zadania. Robią to z wielkim zapałem a w swoje prace wkładają więcej niż wiele. Za to z serca dziękujmy Państwu – Rodzicom i Waszym dzieciom. Darujcie, że nie wszystkie prace prezentujemy. Wierzymy głęboko, że ciąg dalszy nastąpi…

 A do obejrzenia efektów zapraszamy, wystarczy kliknąć w poniższe linki:

Klasy I-III

https://sites.google.com/view/zdalnaedukacjaartykul/strona-g%C5%82%C3%B3wna

 Klasy IVa i VIbc

https://sites.google.com/view/artykulzdalna-edukacja/strona-g%C5%82%C3%B3wna

 

Opracowały:

Kinga Kasperek

Lucyna Talik-Gach