Jasełka z okazji „Dnia Babci i Dziadka”

29 stycznia 2019r.  w naszej szkole odbyły się Jasełka z okazji „Dnia Babci i Dziadka”, które przygotowały grupy z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawcami.  Na to wydarzenie przybyło do szkoły wielu widzów – sala była wypełniona po brzegi.

Pani Dyrektor ZS Anna Satława rozpoczęła spotkanie witając wszystkich i zapraszając do wspólnego oglądania przedstawienia i przeżycia po raz kolejny historii Maryi i Józefa szukających schronienia, którzy po bezowocnych poszukiwaniach postanowili przenocować w stajence.  Zgodnie z tradycją żłóbek małego Jezusa otoczyły Aniołki, Pastuszkowie oraz Trzej Królowie.

Dzieci w ślicznych strojach góralskich bardzo dobrze się prezentowały. Były bardzo przejęte, ponieważ poważnie potraktowały powierzone im zadania aktorskie. Wczuwały się w swoje role, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły pięknie „Trojaka”.

Występ został nagrodzony gromkimi brawami.