Szlachetna Paczka 2016

SZLACHETNA PACZKA PODSUMOWANIE -artykuł.

SZLACHETNA PACZKA to projekt Stowarzyszenia WIOSNA, który w wyjątkowy sposób inspiruje ludzi do stawania się kimś więcej, do wygrywania swojego życia i zostania Bohaterem. To wizja nowego kraju, w którym podziały między bogatymi a biednymi zostają zniesione.
W akcji SZLACHETNA PACZKA – uczestniczyła również nasza szkoła- Zespół Szkół w Gilowicach. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, dyrekcji i nauczycielom i innym sponsorom za zaangażowanie i pomoc. Wasze wsparcie i pomoc przerosły nasze oczekiwania.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
Szczególne podziękowanie kierujemy na ręce Pani Lucyny Talik- Gach, Pani Małgorzaty Boboń oraz Samorządu Uczniowskiego w Zespole Szkół.
Szczegółowe informacje z przeprowadzonej akcji będą przedstawione po podsumowaniu działania – na stronie internetowej Zespołu Szkół.