Międzyszkolny Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego – „English Rhymes and Poems”

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego

– „English Rhymes and Poems”

W dniu 17 maja 2017 roku w SP nr 1 w Gilowicach odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski                        z Języka Angielskiego – „English Rhymes and Poems”, w którym uczestniczyło łącznie 20 uczniów ze szkół podstawowych z Rychwałdu, Ślemienia, Kocierza Moszczanickiego oraz Gilowic.

Konkurs podzielony został na 2 grupy wiekowe: klasy 1-3 oraz klasy4-6.

Uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, wspaniałą interpretacją prezentowanych wierszy, a także płynnością i łatwością w posługiwaniu się językiem obcym.

Wyniki konkursu:

Klasy 1-3:

1. Maksymilian Dominiak, SP Ślemień
  2. Klaudia Mierczak, SP Gilowice
  3. Zofia Górna, SP Gilowice

1. Wiktoria Mach, SP Gilowice
  2. Natalia Cygoń, SP Rychwałd
  3. Jagoda Słonka, SP Gilowice, ex equo Justyna Firleta, SP Kocierz Moszczanicki

Zwycięzcom gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy jurorom konkursu, którzy poświęcili swój czas na pracę w ocenianiu uczestników: p. Gabrieli Ficek, p. Magdalenie Wójcik oraz p. Pawłowi Targoszowi.

Dziękujemy także opiekunom konkursu, którzy pięknie przygotowali swoich uczniów: p. Joannie Glas i p. Edycie Słonce (SP Ślemień), p. Marcie Karczewskiej (SP Rychwałd), p. Katarzynie Pietraszko (SP Kocierz Moszczanicki).  Konkurs w tym roku zorganizowała i swoich uczniów przygotowała Monika Kosiec, nauczyciel SP Gilowice.