Zerówkowicze z wycieczką w piekarni

WYCIECZKA DO PIEKARNI „DEKO-PIEK”
29 kwietnia dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły piekarnię „Deko-Piek” w Gilowicach. Po raz pierwszy miały możliwość zobaczenia jak wygląda praca piekarza i cukiernika. Zapoznały się również z procesem wyrabiania ciasteczek i chleba. Dowiedziały się także, jak nazywają się poszczególne maszyny i przybory piekarskie. Przez cały czas zwiedzania piekarni towarzyszył dzieciom cudowny zapach. Przemiły Pan Kierownik oprowadził przedszkolaków po różnych pomieszczeniach, magazynach i zaprowadził do specjalnego miejsca, gdzie mieszczą się piece do chleba. W piekarni, dzieci zostały obdarowane nie tylko gościnnością, ale także świeżym pieczywem oraz przepysznymi drożdżówkami. Było naprawdę ciekawie.