Coś się kończy, coś się zaczyna.

19 czerwca 2019 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia zajęć szkolnych w roku szkolnym 2018/2019 przygotowana przez klasę VIIa i VIIb pod okiem wychowawców: pani Haliny Górnej i Justyny Błachut.
To już kolejny raz, kiedy w naszej szkole nadszedł dzień pożegnania. Jednak w tym roku to pożegnanie nabrało innego znaczenia. Szkolne środowisko opuściły aż cztery klasy – w tym po raz ostatni, uczniowie gimnazjum.
„Choć odchodzimy, mamy nadzieję, że wspomnienie o nas pozostanie w murach tej szkoły jeszcze przez długie lata.” – dziękowali i żegnali się absolwenci klas III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej.
Pani dyrektor Anna Satława, pani wicedyrektor Zofia Kastelik, pan Wojciech Bąk oraz wychowawcy klas uroczyście wręczyli świadectwa ukończenia szkoły wraz z wyróżnieniami i nagrodami.
„Kończymy ten rozdział z satysfakcją z osiągniętych wyników wierząc, że nowy etap – w zupełnie nowym środowisku, przyniesie nam równie ciekawe doświadczenia.”
Wierzymy w ich siłę i zaangażowanie, a także życzymy samych sukcesów w nowych szkołach.
Anna Rzeszótko