Szlachetna paczka jeszcze raz.

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze! 

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. 

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki. 

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SLA-2541-596211), chciał przekazać kilka słów od siebie.

 
Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Pani Anna bardzo się ucieszyła z otrzymanej paczki, była wręcz wzruszona tym, że tak wiele rzeczy można było dla niej przygotować. Gdy zobaczyła kuchenkę i pralkę zaniemówiła, stwierdziła, że nikt nigdy nie był tak dobry dla niej. Wyciągając z pudeł kolejne rzeczy, za każdym razem mówiła, jak bardzo o tym marzyła, wspominając jednocześnie, że nie mogłaby sobie na to pozwolić. Dziękowała za spore zapasy żywności.
Co chce przekazać Tobie wolontariusz:
Chciałem bardzo serdecznie podziękować za wielkie zaangażowanie w prezent dla rodziny. Paczka była bardzo kosztowna, ale spełniliście państwo wszystkie potrzeby. Współpraca była bardzo pozytywna. Dziękuję państwu za to, że dzięki tym prezentom, pani Krystyna może mieć udane święta. Życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
Jakiekolwiek słowa to za mało. Nie wiem skąd to przyszło, chyba z nieba. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna, że każda rzecz jest idealnie trafiona. Każda rzecz mi się bardzo przyda. Gdybym mogła, to bym państwa wszystkich uściskała.