SZLACHETNA PACZKA – PODSUMOWANIE.

Już po raz trzeci nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Gilowicach włączyli się w  akcję „SZLACHETNA PACZKA”. Dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu tym razem pomogliśmy  starszej, samotnej, chorej Pani Ani. Mimo trudności pani Anna jest bardzo towarzyską osobą, lubi spotykać się z innymi ludźmi, jak tylko może ofiarowuje swoją pomoc.

Zebraliśmy 4030 zł. Z tych środków zakupiliśmy wszystkie produkty z listy potrzeb (kuchenkę gazową, pralkę a także  żywność, środki czystości, odzież i obuwie). Pozostałą kwotę zamieniliśmy
na bony żywnościowe, które podczas finału akcji „SZLACHETNA PACZKA” w dn. 8.12.2018r. zostały przekazane przedstawicielom Rycerzy Kolumba. Dzięki tym bonom wsparcie otrzymało
6 rodzin z terenu Gilowic. Dodatkowo jeden bon  towarowy nasi szkolni wolontariusze przekazali rodzinie wskazanej przez nauczycieli.  

Kwota zebrana Liczba  rodzin (osób) Liczba paczek Kwota przeznaczona na bony żywnościowe Kwota przeznaczona na żywność, środki czystości, chemię Kwota przeznaczona na sprzęt AGD (kuchenka gazowa, pralka) Kwota przeznaczona na odzież i obuwie Kwota przeznaczona na artykuły papiernicze

      4030,00

1 rodzina z terenu żywiecczyzny, 7 rodzin z terenu Gilowic      13 pudeł        1100,00        602,83         1900,00           365,00

62,17