Konkurs Pieśni Patriotycznej

30 października uczniowie klas IV – III Gim. wzięli udział w zorganizowanym w szkole konkursie PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ dla uczczenia 100 lecia Niepodległości Polski. Dzieci z entuzjazmem i przejęciem podjęły wyzwanie pokazując się z jak najlepszej strony.
Wyniki konkursu były następujące:
I miejsce: – uczniowie klasy IV b, którzy całą klasą (21 uczniów) wystąpili w konkursie.
                      – uczniowie z klasy V c (Kamila Kastelik, Zuzanna Kolonko, Justyna Kopka, Jolanta Podgórska, Julia Sałamun)
                      – Milena Kamecka – kl. VIII a

II miejsce: – uczniowie z klasy IV c (Natalia Bąk, Aleksandra Bryja, Eliza Drobisz, Wiktoria Kołodziejczyk – Dybał, Anna Łoboda, Oliwia Olberek, Jagoda Omyła, Maria Pudełko, Patrycja Putyra, Gabriela Szypke, Milena Wątroba)
                       – uczniowie z klasy VI a (Zuzanna Duś, Jan Górny, Jakub Hajduś, Weronika Kasprzyk, Wiktoria Kudzia, Wiktoria Kurzyniec, Julia Pyclik, Wojciech Rochowiak)