Spotkanie z Panią Wiolettą Piasecką – autorką książek dla dzieci:)

30 maja 2018 roku w bibliotece szkolnej gościliśmy wspaniałego gościa – Panią Wiolettę Piasecką – autorkę książek dla dzieci. W przemiłej atmosferze odbyły się dwa spotkania z uczniami klas I – III. Pierwsze poświęcone było najnowszej książce Pani Wioletty, którą jest „Ignaś – opowieści patriotyczne”. Książka została wyda m. in. w związku ze 100 leciem odzyskania przez Polskę Niepodległości a opowiada o Ignacym Paderewskim. Drugie spotkanie dotyczyło Hansa Christiana Andersena w oparciu o książkę ” W poszukiwaniu szczęścia – Baśniowa biografia Andersena”. Dzieci słuchały swojego gościa ze skupieniem i uwagą a Pani Wiola po prostu je zaczarowała:). Żal było się rozstawać.

Mamy nadzieję, że uda nam się zaprosić Panią Wiolę jeszcze kiedyś do naszej szkoły.