WALENTYNKI NA WESOŁO!

WALENTYNKI NA WESOŁO

„Uważaj Bracie, z kim umawiasz się na czacie!” – to morał dla tych, którzy zbyt mocno związali się ze światem wirtualnym. Z okazji Święta Zakochanych dzieci z kl. 0a i 0b pod opieką wychowawczyń: p. M. Mieszczak, p. B. Stanaszek oraz p. M. Cieślińskiej przygotowały przedstawienie pt.: „Czerwony Kapturek szuka księcia”, na które zaprosiły swoich rodziców.  Mali aktorzy wcielili się w różne postaci z bajek. Świetnie zaprezentowali swoje umiejętności, a także doskonale poradzili sobie z tremą. Przedstawienie mieli okazję zobaczyć również uczniowie z klas I-III, a także dzieci z Przedszkola w Gilowicach. Każdy występ kończył się gromkimi brawami publiczności.

Serdecznie dziękujemy p. D. Kastelikowi  za pomoc oraz p. K. Frychel-Wnętrzak za udostępnienie zdjęć.

A małym aktorom gratulujemy debiutu aktorskiego i życzymy dalszych sukcesów.

18 17 16 15 14 13 11 10 8 9 7 12