Szkolny Konkurs Recytatorski. 23.02.2017r.

Protokół z Szkolnego Konkursu Recytatorskiego – eliminacji do Powiatowego Konkursu Recytatorskiego w Żywcu

W dniu 23.02.2017 r. w Zespole Szkół w Gilowicach odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Wzięło w nim udział 9 przedstawicieli oddziału przedszkolnego, 19 uczniów z klas I-III, 10 recytatorów z klas IV-VI oraz 8 gimnazjalistów. W tym roku recytatorów oceniała Halina Kubisz-Muła – jurorka konkursów o zasięgu powiatowym, rejonowym oraz ogólnopolskim, założycielka i prowadząca Teatr „Heliotrop”.

W Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Żywcu Zespół Szkół w Gilowicach reprezentować będą: Michał Bylica, Bartłomiej Herbuś, Zuzanna Habdas (w kategorii oddziałów przedszkolnych), Antoni Kastelik, Maria Kurzyniec, Julia Pichórz (klasy I-III), Paulina Jodłowiec, Piotr Herbuś, Martyna Salachna (klasy IV-VI), Anna Ostrowska, Daria Kudzia, Patrycja Chrzanowska (gimnazjum).

Pani Halina Kubisz-Muła wyróżniła ponadto Aleksandra Herbusia i Gabrielę Podgórską. Wyżej wymienione osoby oraz Dominik Micor i Radosław Kastelik – laureaci Konkursu Rejonowego w roku poprzednim: reprezentować będą Gminny Ośrodek Kultury w Gilowicach.

Wszystkim recytatorom gratulujemy i trzymamy kciuki za sukcesy w  Rejonowym Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się w dniach 14-15.03.2017 roku w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu.

Agnieszka Kastelik-Herbuś