Powiatowy Konkurs Recytatorski

Sukces naszych recytatorów

W dniach 9-10 marca 2016 roku w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu odbyły się eliminacje Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkoli, Szkół Podstawowych  i Gimnazjów. Jury w składzie: Jadwiga Grygierczyk – aktorka Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, Małgorzata Kozłowska – aktorka Teatru Polskiego w Bielsku-Białej oraz Andrzej Mróz – polonista dokonało przesłuchań 154 recytatorów. W klasach                    I-IIIwyróżnienie otrzymał Piotr Herbuś, a w klasach IV-VI najlepszymi okazali się Radosław Kastelik (I miejsce) i Dominik Micor (II miejsce) . Nagrodzona trójka to uczniowie naszej szkoły. Takiego grupowego sukcesu naszym recytatorom jeszcze nigdy w Powiatowym Konkursie Recytatorskim nie udało się osiągnąć.  Przypomnijmy, że chłopcy brali udział w warsztatach „Ferie z teatrem” i pracowali pod okiem doświadczonych aktorów. GRATULUJEMY!